• İstanbul Eşya Depolama : Osmanoğlu Nakliyat Kuruluşudur.
  • mehmet_osmanoglu_36@hotmail.com
444 8 019

7/24 Çağrı Noktası

0216 417 88 18

Mobil İletişim

0535 797 53 39

Mobil İletişim

Depolama

Depolama

Depolama

Depolama hizmeti veren firma ile gerek bireysel, gerekse kurumsal müşteri arasında kurulan koordineli çalışma bağı ile güvenli ve sağlıklı hale getirilebilir. Bugün İstanbul Depolama firması olarak geline başarıda siz müşterielrin bizlere detsklemek kaydı ile çalışacak firma olarak görüp güvenerek bizimle çalışmaları, aldıkları hizmetteki kaliteyi bu hizmetten faydalanmak isteyenyere referans olarak bizi göstererek sektörde büyük firma olmamızı sağlamıştıır.

Depolama Firmaları İle Eşyalarınız Güvende

1976 Yılından Bu Yana Pegasus nakliyat ve depolama, nakliye ve depolama hizmetlerinde müşterinin Aradığından fazlasını bulduğu, eşyalarının muhafazasında en titiz bir şekilde çalıştığına inandığı firmamız, ekonomik Fiyat Avantajı ile de Bu alanda Rakipsiz Firma Olduğunu Kanıtlamıştır. Depolama Hizmetlerinde bugün ki istanbul Depolama Hizmetleri Yürüten Firmalara Nazaran Kaliteli Ve Güçlü Dinamik Yapısı, Kullandığı Tüm Güvenliklerin aAlınıp Her Titiz çalışmanın Yapıldığı Lider Firma Olan Pegasus Nakliyat Bu Hizmet Alanında Tartışmasız Liderdir.

Depolama Şirketleri

Depolama, hizmeti bakıldığında nakliye hizmet sektörüne bağlı sektörün bir parçası gibi görülsede aslında çok farklı bir hizmet yürütme tarzı gerektirdiğinden, bu hizmeti verecek firmaların gerekli tecrübe ve imkanlara sahip olması mecburidir. Birçok nakliye firmasının hizmetini verdiğini iddia ettiği depolama hizmeti, gelişigüzle yerlerde yapılmakta eşyalar devrilmekte başka olumsuz etkenler yüzünden zarar görmektedir.

İstanbul Depolama Hizmetleri

İstanbul Depolama hizmetleri son yıllarda bölgeye aşırı göç olayının artması ile aşırı taleplerin yaşandığı ailevi ve mesleki olaylardan yada bazı özel sebeplerden dolayı eşyalarını ev kitrası ödememek için muhafazasını sağlamak üzere bir çok firmanın hizmet yarışına girdiği hizmet sektörüdür.