• İstanbul Eşya Depolama : Osmanoğlu Nakliyat Kuruluşudur.
  • mehmet_osmanoglu_36@hotmail.com
444 8 019

7/24 Çağrı Noktası

0216 417 88 18

Mobil İletişim

0535 797 53 39

Mobil İletişim

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetleri İstanbul il civarında depolama işleri için çözüm arayanlar için hizmete sunulmuştur. Buradakiler eşyalarını bu firmanın uygun gördüğü depolarda saklayarak istedikleri zaman firmanın eşyalarını teslim etmesiyle bu hizmetten en iyi şekilde yaralanırlar. Diledikleri zamanda eşyalarını gerek internet ortamında gerek bizzat yerine gidip görerek kontrol edebilirler.
İstanbul depolama firmaları sayesinde bu civarda oturanlar eşyaları ve evleri konusunda çözüme kavuşmuşlar ve büyük rahatlık sağlamışlardır. Firmanın bünyesindeki özel araçlar sayesinde eşyalarını diledikleri vakit teslim alama özelliğiyle de eşyaları konusunda içlerinde güven oluşmuştur. Bu hizmetle eşyalarınız ve eviniz konusunda büyük destek almış olursunuz. Kullanım alanınız genişlemiş, eşyalarınızda kalabalıktan kurtulmuş olur.

Eşya depolama hizmeti verilecek eşya evde mutlaka gruplandırılmalıdır. Sarım ambalaj malzemesi eşyaya ve depolama süresine göre uygulanmalıdır. Depoların sel su ve yangına karşı mutlaka sigortalı olmalıdır. Depolar zemin üstü havadar olmalıdır. 

Eşya Depolama Da Öncelikler

Müşteri eşyasını istediği zaman ziyaret etmeli ve firma gerekli koşuları oluşturmalı araç vs. yanıcı ve akıcı eşyalara depolarda mutlaka özel bir bölüm oluşturulmalı ve eşyadan en az 5m uzaklıkta olmalı. Depolanan eşyanın a'dan z'ye listesi oluşturmalı ve ambar teslim fişi karşılıklı imzalanmalıdır. 

Ucuz ve güvenilir depolama, İstediğiniz gün garantili teslimat, Asıl eşya sahibi dışındaki kişilere vekalet olmadan teslimat yapılmaz. Teslim alacak eşya sahibinin 3 gün önceden firmamıza bilgi vermesi şehir içi nakliyatın ayarlanması için randevu alınması, Aylık belirlenen kira bedelinin düzenli olarak ödenmesi gerekmektedir.

Eşya depolama Hizmetleri evinde fazla eşyası olan ve evinin dar ve uygunsuz oluşundan dolayı eşyalarını koyacak yer bulamayanlar için verilmiş bir hizmettir. İnsanlar böylece eşyalarını depo ettirerek evlerinde yer açılmasına zemin hazırlar ve evlerinde kullanım rahatlığı yaşarlar. Diledikleri zamanda uygun araçlarla eşyaları evlerine teslim edilir. 

Eşya Depolama Şirketleri

Eşya depolama şirketleri ile eviniz de siz de güven içinde olursunuz. Bünyesindeki araçlarla dağıtım konusunda da zorluk çekmeyerek bir çok alanda rahatlık sunan bu hizmet işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Bizlere verilen bu hizmet sayesinde evimiz ve eşyalarımız için en güvenilir bir ortam sağlanmış olur.