• İstanbul Eşya Depolama : Osmanoğlu Nakliyat Kuruluşudur.
  • mehmet_osmanoglu_36@hotmail.com
444 8 019

7/24 Çağrı Noktası

0216 417 88 18

Mobil İletişim

0535 797 53 39

Mobil İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Her hizmetinde titiz çalışan firmamız müşterisine verdiği söz çerçevesinde eşya depolama hizmeti de vermeye başlamış, hizmete başlama öncesi tüm detayları iyice hesaplayıp güvenli depolama alanları ve depolama şartlarının gereksinimlerini karşılamıştır.

Pegasus Depolama

Müşterinin firmamıza güvenerek emanet ettiği eşyaların sorunsuz bir şekilde muhafazası adına üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine bir fiil getirmekte, depolanacak eşyaların herhangi bir şekilde çizilmesi kırılması gibi sorunlarla karşılaşmaması adına ambalajlamak sureti ile özel paletleri yada kabinlere yerleştirilmektedir.. Depolarımız nem rutubet, haşere gibi şeylerin bulunmadı barınamayacağı standarta modern depolama alanlarından olup sektörde birçok nakliye firmasınada depolama hizmetini firmamız yürütmektedir.

Pegasus Eşya Depolama

Evden Eve Nakliyat Ve istanbul Evden Eve Nakliyat Olarak Müşterielrimizin İstekleri Doğrultusunda Saklamak istedikleri Eşyaları Yine Saklamak İstedikleri süre Zarfında Sağlıklı, Hijyeniz Ve Herrtürlü Dıoş etkene Karşı Sigortalanıp Sürekli İlaçlanan Depolarımızda Muhafaza Ediyoruz.
Pegasus eşya Depolama olarak depolama İşlemi Yapılmadan önce Eşyalar Türüne Göre ayrılıp sayımı Yapılır Ambalajlanıp Paketlendikten Sonra Paletler halinde Numaralandırılıp Yazılı Sözleşme Yapılır. Teslimn Edileceği Güne Kadar Bekletilen Eşyalarınız istenildiği Taktirde Sözlelşme dahilinde İstenilen adrese Teslim edilir.