• İstanbul Eşya Depolama : Osmanoğlu Nakliyat Kuruluşudur.
  • mehmet_osmanoglu_36@hotmail.com
444 8 019

7/24 Çağrı Noktası

0216 417 88 18

Mobil İletişim

0535 797 53 39

Mobil İletişim

Ofis Depolama

Ofis Depolama

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetinide nakliye ile sunan işletmemiz, ofis malzemelerinizi ister bir haftalığına, ister bir aylığına, ister iseniz daha uzun süreler ile güven altında muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Kurumsal depolama hizmetleri çatısı altında bu  hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz hizmette, müşterilerimizin eşyaları güvenli ve kapalı ortamlarda tam bir koruma işlemine tabi tutulmaktadır. Yaptığımız uygulamaların temel amacı, müşterilerimizin maddi varlıkları olan eşyalarının, teslim alınıncaya kadar kaliteli hizmetlerimiz eşliğinde depolarımızda bulunmasını sağlamaktır.

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetlerimiz, ofisinize ait olan tüm eşya gruplarını kapsamaktadır. İşletmenizde yer alan malzemeler, ister elektronik cihazlar olsun, ister mobilya grupları, ister ise büyük hacimli ve ağır eşyalar olsun, sunduğumuz ofis depolama hizmetleri bahse konu tüm ürün gruplarını kapsamaktadır. Ayrıca eşya miktarları açısından da herhangi bir ayrım gözetmemekteyiz. Eşyalarınız kabaca tabir ile iki masa bir sandalye de olabilir ya da bir nakliye aracı dolusu eşyada olabilir. Firmamız açısından depo hizmetleri sunumunda ayrıcalık bulunmamaktadır. Uygun nitelikler ile kaplanarak koruma altına alınan ofis eşyalarınız, ya konteynır olarak tabir edilen depolarımıza konulmakta ya da daha geniş kapalı depolarımızın bölümlerine yerleştirilmektedir. Tüm uygulama seçeneklerimizde esas olan ilke, eşyaların her türlü olumsuz etkilerden korunmasıdır. Ayrıca güvenlikte firmamız tarafından itina ile yerine getirilen bir hizmettir.

Ofis Depolama Avantajları

İhtiyaç sebebiniz her ne olur ise olsun, ofis depolama hizmetleri hem ekonomik açıdan, hem koruma açısından, hem de güvenlik açısından olağan üstü nitelikli hizmet sunum şekilleridir.